(شیطان معمار امپراتوری آمریکا)

(شیطان معمار امپراتوری آمریکا)

 

پرونده سیاه و قطور آمریکا پر از خیانت ، جنایت و فریب است . آمریکا سالهاست که خوی استکباری و شیطان صفتی را در خود دارد. بنای آمریکا بر پایه دروغ و تجاوز نهاده شده است . گویی شیطان معمار این امپراتوری است . برگ برگ پرونده آمریکا مملو از تجاوز ، خون ریزی و خیانت است.

آمریکا به دوستان و هم پیمانان خود وفادار نبوده و نیست . چگونه می توان به غیر دوستان و حتی مسلمانان ، خصوصا ایران وفادار باشد. آلمان و صدراعظم آن کشور بهترین دوست اروپایی آمریکاست ، اما این کشور با بی شرمی  تمام و حتی هیچ گونه نگرانی ، تمام مکالمات مرکل را شنود می کند . حال سوال این است آمریکایی که به دوستان خود رحم نمی کند با دیگران چگونه رفتار خواهد کرد.

در سابقه جهنمی آمریکا حمله اتمی به هروشیما و ناکازاکی ثبت و ضبط است. کودتا و ایجاد نا آرامی و بلوا در کشورهای دیگر از اعمال معمولی آمریکاست . حمله به خاک و سرزمین دیگران از رفتارهای غیر انسانی آمریکاست . قتل و تجاوز ، آدمربایی ، شکنجه ، تحریم ، غرور ، خود برتربینی در سرشت شیطان بزرگ است.

آمریکا جنگ های بسیار زیادی را در جهان مدیریت کرده است. کشورهای زیادی را اشغال کرده است. از افغانستان ، عراق گرفته تا سایر کشور های دیگر . هزاران نفر انسان بی گناه را به خاک خون کشید . عامل مستقیم کشتار مردم سوریه می باشد . همواره برای ملت های مستقل مشکل تراشی می کند ، ایران را به ضد حقوق بشر متهم می کند – از همه سلاح ها علیه ایران استفاده کرده است ، از سلاح تحریم ، از سلاح تهاجم فرهنگی ، از کارشکنی و خرابکاری بین ایران و دوستانش و هزاران عمل کثیف دیگر لذا تا زمانی که آمریکا رفتار و منش شیطانی دارد ، تا زمانی که از راههای وحشیانه و غیر انسانی به دنبال اهداف خود است ، منفور همه ملت ها خصوصا مردم ایران است . بنابراین پاداش کلوخ انداز را سنگ است. تسخیر لانه جاسوسی و ویرانی خانه سست عنکبوت در ایران نماد آزاده بودن ملت ایران است. مردم ایران به امام حسین (ع) اقتدا کرده اند و هیچ تحقیر و ظلمی را نمی پذیرند . لذا تا زمانی که آمریکا مانند گذشته عمل کند ، رفتن به طرفش جز خسارت و ندامت ثمری ندارد. هر هر زمان آمریکا در خصوص عملکرد ننگین خود از ملت و نظام سیاسی ایران عذر خواهی کرد . آن وقت شاید بشود با او گفتگو کرد. اما به نظر می رسد این از محالات باشد. زیرا دم از گفتگو می زند و با وقیحانه ایرانی ها را به دروغ گویی و حمله هسته ای تهدید می کند. وندی شرمن آمریکا و بهتر بگویم او که از قبیل شیطان است آن چیزی که ذات آمریکاست ، آنچیزی که شایسته ملت و نظام و مجریان این کشوراست را را به ایران و ایرانی نسبت می دهد. در ایران بعضی ها ذوق زده شده اند ، تابلو و بیلبورد هایی که عین حقیقت است را پایین می کشند ولی آمریکا به دنبال حمله اتمی به ایران است.

13 آبان در پیش است ، این روز ، روز شکست شیطان بزرگ است . آغاز بی اعتباری آمریکا در جهان از این حادثه مبارک در ایران است. بعضی می خواهد شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر شیطان را کم رنگ و حذف کند – بعضی  ها حتی بدون طناب به سمت شیطان رفته اند. آزموده را آزمودن خطاست . ملت ایران بارها  آمریکا را تجربه کرده لذا اعتمادی به آن ندارد . بنابراین در سالگرد    تسخیرلانه شیطان در ایران مردم ، جوانان ، دانشجویان و دانش آموزان این بار بهتر و با شکوه تر و با معرفت بیشتر شعار مرگ بر آمریکا را سر خواهند داد.

راستی چرا بعضی در داخل از شعار مرگ بر آمریکا اظهار ناراحتی و آن را خلاف سیاست های خود می داند ولی تهدید اتمی ایران آنها را اصلا نگران و ناراحت نمی کند . چرا وقتی وندی شرمن دروغ را جزء ذات ملت می داند ، هیچ مقام مسئولی در آمریکا ایشان را توبیخ نمی کند. ولی در روز روشن تابلو و بیلبورد هایی که آینه  ذات و منش شیطان را در معرض نمایش قرار می دهد با دستور ... پایین می کشند. آنها چگونه به ملت پاسخ خواهند داد؟!

/ 0 نظر / 7 بازدید