آیاکسی هست مرایاری کند؟

 

 اگر هر شب به هیئت نرفتی ، به سینه زنی نرسیدی، زیر علامت نرفتی، یا حسین نکشیدی، ظهر عاشورا گل بر سر نگرفتی ، زنجیر بر پیکرت نزدی، با پای پیاده بر خیابان نرفتی، نذری ندادی، لباس مشکی نپوشیدی، صدای مداحی را زیاد نکردی مهم نیست .

نماز اول وقتت را مواظبت کن، امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکن، ولایت پذیری و ولایت دوستی را تکرار کن، غیبت و دروغ را رها کن، امام زمانت را بشناس، غم سنگین زینب(س) را درک کن، وظیفه و تکلیفت را بدان، به این فکر کن چرا بر پیکر آفتاب اسب ها را راندند، چرا به صورت رقیه (س) سیلی زدند.

 دقت کن حسین عصر ما مختار نمی خواهد، بلکه مالک می خواهد.

چه فایده بعد از شهادت آفتاب هزاران مختار ظهور کند، چه بهتر یک مختار به موقع ظهور کند تا در کنار مولایش بماند، مانند  مالک در کنار مولایمان علی (ع) .

امروز یکی ازخواسته های امام شهیدمان تعقل و تفکر است،امروز عاشورا و تاسوعای ما غزه، فلسطین، لبنان، عراق و میانمار است.

امروز درس عاشورا برای همه ، هم غزه ، هم فلسطین، هم لبنان، هم عراق ، هم میانمار و ابران است. امروز یزید زمان را باید شناخت و فریبش را نخورد، امروز اگر با یزیدیان سازش کنیم ، فردا حسین دیگری را به مسلخ خواهند برد. امروز در مقابل یزید باید ایستاد چون سنگرهایش همه توسط فرزندان حبیب، زهیر، حر، وهب و سلمان فتح شده و انشا الله سنگر آخری که در آن تقلا می زند «اقتصاد» شکسته خواهد شد ، تنها شرطش اطاعت از ولایت است.

و امروز تفاوتی بین دختران معصوم لبنان، غزه ، سوریه و میانمار که مظلومانه سر بریده می شوند با رقیه(س) عزیز ما نیست.اگر از فرزندان معصوم کشور های مسلمان در این عصر حمایت کنیم ، اگر می بودیم حتما و بلاشک از فرزندان حسین (ع)  از رقیه (س) از زینب(س) از سکینه(س) از علی اصغر (ع) و از علی اکبر(ع) هم حمایت می کردیم .

صدای جهانی و تاریخی حسین (ع) هنوز هم به گوش می رسد«آیا کسی هست مرا یاری کند؟ » دقت کنیم در کدام سپاه و جبهه قرار داریم ، درسپاه امام حسین (ع) ، در سپاه خمینی و خامنه ای یا در سپاه یزید ، معاویه و سپاه کفر .

چه بسا می شد از حادثه غمبار کربلا جلوگیری کرد ، اگر کوفیان پیمان نمی شکستند!!!

بنا براین برای اینکه حادثه ای مانند عاشورا در عصرما رخ ندهد، باید در کنار ولایت حلقه ای محکم بسازیم، و بصیرت به درد امروز و همه زمانها می خورد.

بزرگترین درس عاشورا با حسین (ع) بودن است نه بعد از حسین آمدن .

راستی !! حسین زمان را می شناسی… ؟

 

/ 0 نظر / 7 بازدید