مدیریت بر البرز، نیازمند مطالعه جدی است

منتشر نشود////


 
جناب استاندار به ایران کوچک خوش آمدی . ایران کوچک همان استانی است که جشنواره فرهنگ ها است. تنها استانی که می توان تمام اقوام ایرانی را در آن دید و به معنای واقعی کلمه، البرز محل تلاقی فرهنگ هاست و از این حیث به زیبائی، از آن تعبیر به ایرانی کوچک شده است. در استانی که 85 درصد آن غیر بومی هستند، توان مدیریت بر مردم آن خطه و شناخت کافی از این ظرفیت، نیازمند مطالعه است.

واقعاً نمی دانم چقدر درباره استان ما، البرز می دانید؟

منتشر نشود////

استاندار سابق را کاری ندارم و نمی دانم برای چه آمد و برای چه رفت. ولی با شما حرف هایی دارم شاید بشنوید...

استان البرز هر چند کوچک و محدود است، ولی به اندازه یک کشور مشکل و معضل دارد، به همین علت از شما مقام مسئول می خواهیم فرصت خدمت به این مردم را که حتماً از اقوام شما هم در آن ساکن هستند، از دست ندهید.

آقای استاندار! در سالی که به اسم اقتصاد و فرهنگ نام گرفته و در استانی که از حیث فرهنگ و هنجارهای اجتماعی در زمره استان های پر مخاطره است؛ مواردی را ذکر میکنم و خواستاریم به آن جامه عمل پوشانده شود.

منتشر نشود////
منتشر نشود////
منتشر نشود////

_ در شهر کرج چند زندان بزرگ با حاشیه های فراوان وجود دارد، لذا انتظار داریم به جای پرداختن به فعالیتهای بیهوده سیاسی و حزبی به همراه سایر مسئولین استانی و شهری راهکار مناسبی را برای انتقال این زندانها به خارج از استان فراهم کنید.

منتشر نشود////
منتشر نشود////

_ سگ گردانی و سگ بازی در این شهر به سرعت در حال افزایش است ،این رفتار و این فرهنگ تعلقی به فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ندارد، بنابراین شایسته است به همراه مسئولین فرهنگی و انتظامی شهر در این خصوص اقدام کنید.

البته اگر نفرمائید مسئول فرهنگی استان، فلان کس و این امور به سازمان دیگر مربوط می شود!!!

منتشر نشود////

_ قهوه خانه های سنتی که آمار آنها از مساجد ،کتابخانه های عمومی و مکانهای فرهنگی پیشی گرفته است را نادیده نگیرید. ادعایی برای تعطیلی آنها نداریم اما باید مواظب باشید این مکانها محل ترویج رفتار و فرهنگ غیر ایرانی و اسلامی نشود.

_ حضور فرقه های نوظهور در استان از مرحله خطر هم گذشته است؛ لذا برای کنترل این گروه تدابیری اتخاذ کنید.

_ در استان ما چند محل تفریحی ملی وجود دارد که از سراسر ایران مسافرانی دارد، در خصوص بهداشت، امنیت اخلاقی و ... برنامه ای مدون و کارآمد داشته باشید.

منتشر نشود////

_ به عنوان مثال شهرستان فردیس به تنهایی به اندازه یک استان جمعیت دارد، اما فاقد امکانات رفاهی، بهداشتی، ورزشی و فرهنگی می باشد لذا انتظار داریم تا فرصت خدمت حضرتعالی به سرعت سپری نشده، اقدامی جدی در این راستا به انجام رسد. و سایر شهرهای استان البرز....

البته معظلات و مشکلات این کلان شهر بسیار است که در این نوشتار نمی گنجد؛ لذا از جنابعالی می خواهیم فارغ از هر گونه رفتار سیاسی- حزبی بی ثمر، اهتمام بیشتری در حوزه اقتصاد و فرهنگ داشته و برای ارتقاء وضعیت زیر ساخت این استان مجدانه بکوشید؛

/ 0 نظر / 8 بازدید